Kurz plavání online

Jaký je online kurz?

Recenze uživatelů

Hodnocení 5 z 5

Díky kurzu jsem se naučil plavat kraula ve svých 45ti letech. Nejprve jsem byl skeptický, že bych se mohl naučit z nějakého online kurzu, ale po té, co mi to kamarád doporučil, jsem to zkusil a nelituju. Zpětně má za mě ten kurz mnohem větší hodnotu, než si Sabina účtuje. Obsah je strukturovaný, žádná omáčka a vše je dobře a jasně vysvětleno. Chce to jen dodržovat instrukce, nepřeskakovat jednotlivé úrovně a trochu trpělivosti. Z totální cihly ke slušnému kraulu za 10 týdnů, fakt že jo :-). Pak jsem koupil i zbylá instruktážní videa a teď se těším na motýlka a znak :D.

Míra B.
Hodnocení 5 z 5

Chtěla bych Vám tímto posktnout zpětnou vazbu na Váš kurz plavání kraula, který jsem dostala k loňským Vánocům. Vždycky jsem plavala ráda, vloni ke konci roku jsem dostala velkou chuť naučit se plavat kraulem. Nikdy jsem nedokázala uplavat tímto stylem celý bazén a o technice jsem nevěděla vůbec nic. Plavala jsem předtím pouze prsa, asi jako hobík tak nějak obstojně.

Po obdržení online kurzu jsem nejprve zkoukla všechna videa a postupně jsem se prokousávala všemi úrovněmi praktických cvičení. Některá jsem přeskočila, některá opakovala. Po měsíci jsem zkusila vše spojit dohromady a plavat několik bazénu kraulem. Ze začátku se zdálo složité vše koordinovat a postupně jsem se zaměřovala na všechny součásti stylu.

Po dvou měsících dokážu uplavat polovinu tréninku kraulem, půlku stylem prsa. Pro mě je to obrovský posun. V současné době plavu 75 bazénu (25m) za hodinu, přičemž kombinují kraul a prsa cca 40:60. Díky chytrým hodinkám vím jak se posunuji v čase i v záběrech na 1 bazén.

Stylem kraula plavu nyní bazén na 13 záběrů, v čase cca 31-40 vteřin (nejlepší swolf 44).

Chtěla bych Vám hlavně poděkovat za kurz, díky kterému jsem se naučila v celkem krátké době plavat tímto stylem, i když moc lidí kolem mne nevěřilo, že je to díky online kurzu možné.

Lenka Š.
Hodnocení 5 z 5

Kurz určitě doporučuju a přidávám vtipnou story. Kraula jsem neplavala vůbec a chodila jsem nejdřív plavat jednou týdně s trenérem, ale po asi 10 lekcích jsem cítila, že už se nikam moc neposouvám a pořád to nejde a zaplatila si Sabiny online kurz. Když jsem pak jenom po shlídnutí teoretických videí a jednom vyzkoušení v bazénu byla zase s trenérem (kterému jsem samozřejmě neříkala, že jsem si zaplatila online kurz:-)), tak ten na mě při rozplavání koukal a říká “tyjo, co se to s tebou stalo” 🙂

Eliška
Hodnocení 5 z 5

Naučit se obstojně plavat jsem chtěl hodně dlouho, ale sehnat trenéra plavání v čase, který by mi vyhovoval je nemožné a individuální hodiny jsou drahé. Online kurzy jsou vždy trochu zrádné, ale tenhle je perfektně do detailu – systematicky připravený tak, aby se člověk krůček po krůčku posouval dál. Chodím 2x – 3x týdně a poprvé mne plavání neskutečně baví a mám pocit, že se někam posouvám… . Trochu jsem se zaseknul na držení těla na boku, to je mírně frustrující, protože i když to dělám pořád dokola, progres sice je, ale minimální…asi to chce trpělivost. V kurzu je tomu ale věnováno hodně pozornosti a věřím, že se to jednou zlomí…někdy pomůže vrátit se o úroveň zpět a zjistit že to co nešlo je s najednou lepší. Chtěl bych za tenhleten online počin moc poděkovat. Je zde vidět hodně praxe, ale i to že o tom někdo musel dlouho přemýšlet a ladit to do bezvědomí. A taky se mi líbí ta upřímná touha předávat svoje zkušenosti dál. Zatím jsem zhruba v polovině, ale věřím, že to s tímto kurzem to dotáhnu do konce a že jednou uplavu kilometr a neutopím se. 🙂 Děkuju!!!

Pavel Kramár
Hodnocení 5 z 5

Luxus! Uprostřed toho moře předražených kurzů, jejichž obsah je někdy k smíchu, tohle je PERLA, kterou musíte mít, jestli jste stejný zoufalci, jako jsem já 🙂 Dusil jsem se, jak kdyby mi někdo narval do krku rohlík – teď už to neznám. Nohy jsem vláčel po dně jak kotvu Titanicu – to už teď skoro neznám. Rukama jsem plaval jak holandský větrný mlýny – to už teď neznám. Všechno vysvětleno jasně a srozumitelně, mám rád online kurzy a tohle je jeden z těch vydařených. I když teda jako Sabina plavat nikdy nebudu. Díky!

Pítr

Pokud Vám recenze přijdou zajímavé, co se teď mrknout na obsah kurzu?

Jaký máte na kurz názor Vy?

Kurz mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, tedy plavci, kteří si kurz zakoupili.