Kurz plavání online

Jaký je online kurz?

Recenze uživatelů

Hodnocení 5 z 5

Kurz určitě doporučuju a přidávám vtipnou story. Kraula jsem neplavala vůbec a chodila jsem nejdřív plavat jednou týdně s trenérem, ale po asi 10 lekcích jsem cítila, že už se nikam moc neposouvám a pořád to nejde a zaplatila si Sabiny online kurz. Když jsem pak jenom po shlídnutí teoretických videí a jednom vyzkoušení v bazénu byla zase s trenérem (kterému jsem samozřejmě neříkala, že jsem si zaplatila online kurz:-)), tak ten na mě při rozplavání koukal a říká “tyjo, co se to s tebou stalo” 🙂

Eliška
Hodnocení 5 z 5

Naučit se obstojně plavat jsem chtěl hodně dlouho, ale sehnat trenéra plavání v čase, který by mi vyhovoval je nemožné a individuální hodiny jsou drahé. Online kurzy jsou vždy trochu zrádné, ale tenhle je perfektně do detailu – systematicky připravený tak, aby se člověk krůček po krůčku posouval dál. Chodím 2x – 3x týdně a poprvé mne plavání neskutečně baví a mám pocit, že se někam posouvám… . Trochu jsem se zaseknul na držení těla na boku, to je mírně frustrující, protože i když to dělám pořád dokola, progres sice je, ale minimální…asi to chce trpělivost. V kurzu je tomu ale věnováno hodně pozornosti a věřím, že se to jednou zlomí…někdy pomůže vrátit se o úroveň zpět a zjistit že to co nešlo je s najednou lepší. Chtěl bych za tenhleten online počin moc poděkovat. Je zde vidět hodně praxe, ale i to že o tom někdo musel dlouho přemýšlet a ladit to do bezvědomí. A taky se mi líbí ta upřímná touha předávat svoje zkušenosti dál. Zatím jsem zhruba v polovině, ale věřím, že to s tímto kurzem to dotáhnu do konce a že jednou uplavu kilometr a neutopím se. 🙂 Děkuju!!!

Pavel Kramár
Hodnocení 5 z 5

Luxus! Uprostřed toho moře předražených kurzů, jejichž obsah je někdy k smíchu, tohle je PERLA, kterou musíte mít, jestli jste stejný zoufalci, jako jsem já 🙂 Dusil jsem se, jak kdyby mi někdo narval do krku rohlík – teď už to neznám. Nohy jsem vláčel po dně jak kotvu Titanicu – to už teď skoro neznám. Rukama jsem plaval jak holandský větrný mlýny – to už teď neznám. Všechno vysvětleno jasně a srozumitelně, mám rád online kurzy a tohle je jeden z těch vydařených. I když teda jako Sabina plavat nikdy nebudu. Díky!

Pítr
Hodnocení 3 z 5

Je mi 59 let a nikdy jsem nebyl sportovec, ale rozhodl jsem se, ze se naucim plavat kraul. Samotnemu mi to neslo, tak jsem si koupil kurz, ktery je obsahove velmi propracovany, ale nepamatuji si, co rika ve videu. Mam to vytisknute, ale z obrazku nekdy nevim, co tam mam delat. Jinak je to velmi dobre, zlepsil jsem se v kraulu a to je hlavni.

Jaromir Hlavenka
Hodnocení 5 z 5

Jsem nadseny, ucim se dva mesice a plavu jak hlemyzd, ale pripadam si jako Phelps, chodim 3x tydne a vzdycky cely tyden opakuju stejna cviceni a pak jdu teprv na dalsi uroven. Prvni tri jsem preskocil, jen jsem vyzkousel a slo mi to, ale pak to zacalo jit ztuha. Ted jsem na desaty urovni s dychanim, rukama, nohama, ale poloha tela mi nejde. Vazne skvely kurz pro samouky, je to ucelenejsi, nez vsechna videa na youtube (i kdyz Sabina dava vyborna videa i tam). Palec nahoru!

Kaja B.

Pokud Vám recenze přijdou zajímavé, co se teď mrknout na obsah kurzu?

Jaký máte na kurz názor Vy?

Kurz mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, tedy plavci, kteří si kurz zakoupili.