Kurz plavání online

Nabídka kurzů plavání

KRAUL
– pro začátečníky
MAXI kurz

Kraul kurz plavani

Chcete se naučit plavat kraul? Zapište se do MAXI  kurzu plavání – první online kurz na českém trhu, který Vás to naučí. Staňte se plavcem a ukažte sobě i ostatním, jak se plave kraul.

KOTOULOVÁ OBRÁTKA
- pro pokročilé
MINI kurz

Kotoulova obratka kotoulovka

Už plavete tam a zpátky a hledáte nový impuls, jak se zlepšit? Co takhle zrychlit svojí obrátku u stěny a tím zlepšit i své mezičasy? Co takhle zvýšit svojí kapacitu plic? Naučím Vás profi kotoulovku.

Jak plavat správně
PRSA
MINI kurz

Prsa

Chodíte rádi do bazénu a prsa jsou Váš nejoblíbenější způsob? Nebo chcete udělat něco pro své zdraví, ale při plavání Vás akorát bolí za krkem? Naučte se plavat prsa technicky správně – rychleji a zdravěji.

MOTÝLEK
– pro začátečníky
MINI kurz

Jak se plave motýlek

Láká Vás uplavat pár metrů motýlkem? To je pořádná výzva pro každého plavce! Projděte si cvičení od nejlehčího po nejtěžší a za Vašeho motýlka se nebudete muset stydět 😉

Cvičení pro cit pro vodu
- SCULLING
MINI kurz

sculling glide splyvani

Chcete mít pod vodou tah jako kdybyste se při zabírání tahali za lano? Aby Vás každý záběr posunul alespoň o 2 metry? Ukážu Vám nejlepší scullingová cvičení, díky kterým budete rychlejší.

--
prostor pro Vaše návrhy
--

present

Líbí se Vám videa, která pro Vás vyrábím, ale chtěli byste se zlepšit v něčem, co zatím není v nabídce? Napište mi, třeba najdeme něco, co hledá víc plavců, aby se mohli v plavání posunout dál.

BONUSY ZDARMA

kurz kraula

Neomezená konzultace

Kdykoliv budete potřebovat poradit, můžeme se spojit a společně najdeme řešení.

money back 01 1

100% Garance vrácení peněz

V případě, že s kurzem nebudete spokojeni, napište mi do 7 dnů od zaplacení a já Vám vrátím celou částku.